Dronování objektů a pozemků

Profesionální snímkování a pořizování videí nemovitostí

Nabízíme fotogrametrii pro vytvoření 3D modelů a geodetického zaměření pozemků, panoramatické snímkování nebo kontrolu viditelnosti objektů až do vzdálenosti 15 km.

Služby

Moderní technologie pro efektivní správu nemovitostí a rozvoj projektů

Snímkování nemovitostí

Nabízíme specializované služby snímkování a pořizování videí nemovitostí. Získejte komplexní a živé vizuální materiály pro lepší prezentaci a optimalizaci vašich projektů.

Fotogrametrie

S využitím fotogrametrie přinášíme do procesu tvorby 3D modelů a geodetického zaměření pozemků nový rozměr přesnosti a efektivity. Každý detail je zachycen s maximální přesností.

Panoramatické snímkování

Získejte širší obraz a komplexní přehled díky panoramatickému snímkování. Ideální pro monitorování rozsáhlých ploch a rychlého hodnocení terénu.

Ověřování viditelnosti LOS

Sledujte objekty až do vzdálenosti 15 km a optimalizujte umístění komunikačních zařízení. Vylepšte efektivitu komunikace a minimalizujte překážky v přenosu signálu.

Nasnímání stavu nemovitostí

Prohloubte své znalosti o stavu nemovitostí díky nasnímání komínů, telekomunikačních věží, průmyslových objektů a komunikací. Získejte podrobné informace pro správu a údržbu.

Snímky a videa termokamerou

Odhalte neviditelné úniky tepla a optimalizujte energetickou efektivitu. Snímky a videa termokamerou poskytují důležité informace pro úspory a udržitelnost

Podívejte se na panoramatický snímek 360°

Podnikněte krok
vpřed s námi

Telefon
+420 606 607 248
e-mail
midvest@midvest.cz
Děkujeme, vaše zpráva byla odeslána.

Budeme Vás, co v nejbližší době kontaktovat.
Při odesílání nastala chyba. Prosím zkuste to znovu...